Sorbon – pes fotbalista (DVD)

DVD – výukový a preventivní program pro školy a školky ke stažení .

         Program učí:
– OHLEDUPLNOSTI
     (základní povely a výcvik, pes je moje odpovědnost a nesmí obtěžovat a ohrožovat ostatní lidi
– BEZPEČNOSTI
     (bezpečnostní prvky pro psa na silnici a důvody proč nosit náhubek)
– VÝCHOVĚ A STAROSTI O ZVÍŘATA
     (nesmíme psa učit skrze bití, je nutné udělat si čas a mít trpělivost, základ je věnovat se výcviku)
– HYGIENĚ
     (nejen olizování člověka ale i úklid po pejskovi je naše zodpovědnost a podle toho k tomu musíme přistupovat)

Pejska Sorbona mnoho z vás zná z živého vystoupení u vás ve škole či školce. Protože již Sorbon dosáhl „důchodového“ věku a fotbal pro něj byl fyzicky příliš náročný, program nebude nabízen tak jak byl původně navržen. Nyní připravujeme novou verzi programu i s novými pejsky a novými aktivitami. Celý původní program je ale natočen profesionálním studiem na DVD a jsem si jistý, že dokáže děti zaujmout, nadchnout a třeba motivovat i tímto způsobem. Jistě, není to živé vystoupení, ale s tímto videem lze pracovat obdobně (rozdělit si některé pasáže na různé dny) a navíc vracet se k němu během školního roku. Díky němu můžete učit děti nejen o chování se ke zvířatům, ale také k ohleduplnosti k ostatním a k našemu prostředí. Nepomíjím fakt, že fotbalové umění Sorbona je zcela jedinečné ale důležitý je fakt jak jsme se vlastně k fotbalu dostali. Lze snadno ukázat, že nasloucháním a vnímáním našeho čtyřnohého kamaráda (a nejen jeho) můžeme docílit skvělých výsledků a také se sami mnohému naučit.

         Ukázku z nabízeného DVD můžete shlédnout zde:
                    https://www.youtube.com/watch?v=5f3SX5alxWA&t=6s

Stažení lze provést okamžitě – soubor je komprimovaný a zamčený heslem. Heslo obdržíte na email po úhradě částky 200,-Kč. Cena klasického DVD by se díky poštovnému, balnému a tvorbě samotného DVD vyšplhala minimálně na dvojnásobek a proto je pouze ke stažení. Samozřejmě se na jakékoliv šíření filmu nebo jeho částí vztahuje (jako na jiné obrazové materiály) autorský zákon.

K dispozici jsou dva odkazy. Jeden je ve formát DVD a druhý jako video pro počítač ve formátu WMV. Můžete stáhnout oba – heslo je stejné. Oba snímky jsou ve stejné kvalitě, jsou spustitelné na počítači a z obou lze vytvořit médium, které přehraje DVD přehrávač.

1) WMV (3GB) – www.uschovna.cz/zasilka/NI7JGWVD4IF84ASI-7TA 
2)  DVD (3,2 GB) – 
www.uschovna.cz/zasilka/NIPD9XSVPYKP33A3-4D7

Pro objednání vyplňte jednoduchý formulář níže nebo

stačí pouze na účet číslo: 1026212698/6100 uhradit částku 200,-Kč 

a jako v.s. uveďte IČ vaší školy. Podle něj bude následně vyhledán objednatel, kontaktován a následně zaslán doklad a heslo pro odemčení filmu.

OBJEDNÁVKA DVD SORBON – PES FOTBALISTA

[Form id=“23″]